9. ročník festivalu Kačeři pod záštitou Internet Pb

11. června 2014

Již tradičně se uskuteční předposlední srpnový víkend, 22. – 23. srpna, festival Kačeři. Na kačeří louce v Horčápsku u Březnice se sejdou všichni příznivci hudby, sportu a zábavy. Od pátku do neděle na louce vyroste festivalové město, které všichni jistě netrpělivě očekávají.

Letošní devátý ročník festivalu bude jistě opět o stupínek lepší než předchozí. Návštěvníci si budou moci vybrat ze třech pódií, na kterých vystoupí na 50 vystupujících. Na hlavní open air InternetPB stage se představí mnoho kapel z celé republiky, páteční večer je věnován opět příbramskému regionu a vystoupí mimo jiné E!E, Origami, Hand Grenade a další. Sobota bude patřit také Skyline, Hentai Corporation, Imodium a dalším. Druhé pódium bude umístěno ve velkém stanu a představí se zde DJs jako Tráva, Bifidus Aktif a dalších skoro 20 DJs. DJ stage se ponese v rytmech house, techno a drum&bass. Třetím pódiem je Alternativ stage, která nyní skrývá své tajemství, které odkryje před začátkem festivalu. Tato stage se loni stala velkým překvapením a jistě bude v tradici pokračovat.
Kačeři nejsou jen o hudbě a hudebním souznění. Sobotní den je věnován sportu a volnočasovým aktivitám. Šestý ročník RSI fotbalového turnaje a třetí volejbalového turnaje budou jistě bavit celý festival. Samozřejmostí festivalu Kačeři je stanové městečko a velké parkoviště. Vstupenky si můžete obstarat v předprodeji, o kterém budeme brzy informovat.

Veškeré informace naleznete na webových stránkách www.kaceri-festival.cz nebo na Facebooku www.facebook.com/KaceriFestival.